ژاپن موزیک

تست شخصیت شناسی

 

 

تست شخصیت

 

 

 

 

جواب ها را نخوانید زیرا مغز مانند چتر نجات عمل میکند، وقتی که باز است بهتر کار میکند. اگر به جواب ها نگاه کنید نتیجه درستی نخواهید گرفت.

یک قلم و کاغذ بردارید و به سوالها پاسخ دهيد. این یک تست صادقانه است که اطلاعات زیادی از خودتان به شما می دهد.

حالا شروع کنید.....!!!

1-  نام های این حیوانات را به ترتیب علاقه خود قراردهید: گاو ببر گوسفند اسب خوک

2-یک کلمه برای توصیف اسامی زیر بنویسید: سگ گربه موش صحرایی قهوه دریا

3-به کسانی فکر کنید (کسانی که شما را بشناسند و برای شما مهم باشند)و آن ها را به رنگ های زیر ربط دهید. (افراد تکراری نباشند. برای هر رنگ، نام یک فرد). زرد، نارنجی ،قرمز ،سفید ،سبز

 

 

توجه: جواب های شما باید دقیقاً همانی باشند که مطلوب شماست.

حالا تعابیر و تفاسیر جواب هایتان را بخوانید...

 

 

 

 

.

.

.

 

 
ادامه مطلب ...
[ جمعه 10 ارديبهشت 1395 ] [ 14:13 ] [ rahgozar ]

بازی خیال...

 

 

بازی خیال

 

 

بعضی ها می گویند که هیچوقت خواب نمی بینند. اما این غیر ممکن است. همه ی آدم ها خواب می بینند و برای خود رویاهایی دارند، اما حافظه ی بعضی قوی تر است و به آنها امکان می دهد که این رویاها در ذهنشان بماند. رویاهای ما ترکیبی از خیالات خصوصی ما هستند. رویا به ما امکان می دهد که آنطور که دوست داریم رفتار کنیم، اما به موجب اینکه بیدار می شویم،؛ رویاهایمان شروع به ذوب شدن می کنند و هرچه بیشتر سعی در به خاطر آوردن جزئیات آن بکنیم، بیشتر فراموش می کنیم.

اما دلیل خواب دیدن ما چیست؟ و آیا خوابهایمان مهم هستند؟ دانشمندان عقیده دارند که اینطور است، چون رویاهایمان به ما کمک میکنند تا خود را برای مشکلات روز زندگی آماده کنیم. تصاویری که ما در رویاهایمان می بینیم، معانی ویژه ای دارند و به ما کمک می کنند تا با شخصیت خود بیشتر آشنا شویم.

 
ادامه مطلب ...
[ چهارشنبه 08 ارديبهشت 1395 ] [ 11:25 ] [ rahgozar ]